ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2018 Salı 14:22

Sakarya Valisi'nden Can Gürzap'ın sağlık durumu hakkında açıklama

Sakarya Valisinden Can Gürzapın sağlık durumu hakkında açıklama

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu: "Hayati tehlikeyi atlattı gözüküyor. Sağlığı gayet iyi, morali düzgün, inşallah en kısa sürede taburcu olur"


Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, motosiklet çarpması sonucu yaralanan tiyatro ve dizi oyuncusu Can Gürzap'ın sağlığının iyi olduğunu belirterek, "Hayati tehlikeyi atlattı gözüküyor" dedi.

Vali Balkanlıoğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Mustafa Cüneyt Arıkan ve İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ile Gürzap'ın tedavi gördüğü Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Gürzap'ı ziyaret eden heyet, yetkililerden Gürzap'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sonrası gazetecilere açıklama yapan Balkanlıoğlu, sanatçının kazanın ardından sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldığını anımsattı.

Gürzap'ın kaza sonrası kafatasında kırıklar oluştuğunu, uzman ekipler tarafından müdahalenin yapıldığını ifade eden Balkanlıoğlu, şöyle konuştu:

"Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi çok güçlüdür bu anlamda. Uzman ekiplerimizin zamanında müdahalesiyle Can Gürzap, hayati tehlikeyi atlattı gözüküyor. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur. Biz de değerli mesai arkadaşlarımızla beraber kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Sağlığı gayet iyi, morali düzgün, inşallah en kısa sürede taburcu olur. Kaza ve yaralanma bayağı ciddiydi, hayati risk vardı. Çok şükür onları atlattı. Geçmiş olsun diyoruz."

Sapanca'da motosikletin çarpması sonucu yaralanan Gürzap, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER