ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL5°C
Karla Karışık Yağmur
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 15:38

Restoranlarda çalışanlar Antalyaspor forması giyecek

Restoranlarda çalışanlar Antalyaspor forması giyecek


Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, takıma olan ilgiliyi artırmak ve duyarlılık oluşturmak için 5 büyük restoranla anlaşma yaptıklarını, burada çalışanların takım forması giyeceğini ve menülerde haftalık müsabaka bilgilerinin yer alacağını söyledi.

    Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni sezon öncesi Medical Park Antalyaspor’a dikkat çekmek için Başkan Gültekin Gencer, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır ve Antalyaspor Vakfı Başkanı Ali Yılmaz’la ortak basın toplantısı düzenledi. Antalyalıları kombine bilet almaya davet eden Mevlüt Yeni, bununla yetinilmemesi gerektiğini, herkesin tribünlere gelmesi gerektiğini söyledi. Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Antalya’nın marka değeriyle takımın marka değerinin eşit olmadığını kaydetti. Tanır, tesisleşmenin yanında takıma yapılacak maddi ve manevi destekle Antalyaspor’un marka değerin artmasını sağlayacağını ifade etti.

    Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer de, taraftarların takıma ilgi göstermemesinden yakındı. Antalyaspor bilincinin daha çok artırılması gerektiğini belirten Gencer, “Antalyaspor'un 8 bin kişilik stadyumda geçen sezon 2 bin kişilik taraftar ortalamasıyla oynadı. Şimdi yeni stadımız yapılıyor. ‘8 bin kişilik stadyumu dolduramayan 33 bin kişilik stadyumu nasıl dolduracak?’ söylemleri ortaya çıkmaya başladı. Kişilerin veya siyasetin taraftarı değil, Antalyaspor'un sevdalısı olsun. Takımınız için burada olun. 8 bin kişilik stadyumu doldurduğumuz gibi 33 bin kişilik stadyumu nasıl doldurabiliriz bunun çalışmasını yapmalıyız.” diye konuştu.

    Antalyaspor bilincini oluşturmak için dernekle kampanya başlattıklarını belirten Gencer, bu kapsamda şehrin önde gelen 5 restoranta forma satışı yaptıklarını kaydetti. Buralarda hafta sonları garsonların Antalyaspor forması ile çalışacaklarını belirten Gencer, ayrıca menülerde o hafta Antalyaspor'un kimle maç yapacağının da yazılacağını söyledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER