SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 11:21

Protokolü beklerken sıkılmamak için çare buldular

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/protokolu-beklerken-sikilan-cocuklar-dans-etti-1479491-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/protokolu-beklerken-sikilan-cocuklar-dans-etti-1479491-622x360.jpg
Protokolü beklerken sıkılmamak için çare buldular

Erzurum'da bir etkinlik için protokolü beklerken sıkılan çocuklar, sahneye çıkıp müzik eşliğinde dans etti.


Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından toplumda temel sağlık bilgileriyle ilgili bilinç düzeyini artırmak için çocuklara müzikal tiyatro gösterimi yapıldı. Nenehatun Çok Amaçlı Konferans salonundaki etkinlik öncesi protokolü beklerken sıkılan çocuklar çalan şarkılar eşliğinde dans etti. Değişik okullarda eğitim- öğretim gören ilkokul öğrencilerinden bazıları sahneye çıkıp dans ederek arkadaşlarını coşturdu. Protokolün salona girmesiyle danslı eğlence sona erdi, çocuklar müzikal tiyatroyu izledi.

Eğitim materyali olarak belirlenen sağlıklı yaşam çocukları Mili, Mizo ve arkadaşlarını izleyen çocuklar uzman doktor Nurhan Döner Aktaş'ın söylediği şarkılarla eğlendi. Çocuklar, Nurhan Döner Aktaş'ın yazdığı 'Hareket nerede bereket orada', 'Çok yedim şiştim pişmanım', 'Yaktı yaktı güneş tenimi yaktı' şarkılarını ilgiyle dinledi.
KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Yılandan kurtulmak için yaptığına bak!

SONRAKİ HABER

Yaralı haliyle sağlık ocağı aradı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.