SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 15:59

Polisler kulübenin içinde kalan ağaca kıyamadılar

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/polisler-agaca-kiyamadilar-1479598-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/polisler-agaca-kiyamadilar-1479598-622x360.jpg
Polisler ağaca kıyamadılar

Yeni Mahalle Polis Merkez Amirliğine gelenlerin beklemesi ve polislerin de boş zamanlarında dinlenmesi için girişe kulübe yapılması kararlaştırıldı.


Sivas'ta Yeni Mahalle Polis Merkez Amirliği bekleme yeri olarak yaptığı kulübenin içinde kalan söğüt ağacını kesmeye kıyamadı. Sögüt ağacı içinde kalacak şekilde kulübe yapıldı.

Yeni Mahalle Polis Merkez Amirliğine gelenlerin beklemesi ve polislerin de boş zamanlarında dinlenmesi için  girişe kulübe yapılması kararlaştırıldı. Ancak kulübenin yapılması planlanan yerdeki 10 yıllık söğüt ağacının kesilmesine polislerin gönlü razı olmadı. Polis memurları gelen ustalara rica ederek ağacı çatıdan delik açarak geçirmesini istedi. Bunun üzerine kulübenin duvarları ağacın etrafına yapılarak, ağacın tavandan geçmesine izin verecek şekilde inşaatı gerçekleştirildi. Polislerin zaman zaman oturup çay içtikleri kulübenen görüntüsü çevreden geçenlerin de takdirini kazandı.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

Başbakan’ı rüyasında görünce bakın ne yaptı?

SONRAKİ HABER

AIDS'li Kazanova Romanya'yı karıştırdı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.