ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Aralık 2013 Cuma 15:06

Pendik Çatısız Çarşı’da alışveriş çılgınlığı

Pendik Çatısız Çarşıda alışveriş çılgınlığı

İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük geleneksel çarşısı “Pendik Çatısız Çarşı”, 21-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek indirim günleri başlıyor.


Pendik Çatısız Çarşı Derneği ve Pendik Belediyesi , AVM’ler karşısında orta ve küçük ölçekli Pendik esnafını güçlendirmek için Pendik’te indirim günlerini başlatıyor. İndirim günlerinde yer alan Pendik'li esnaflar  en az bir ürününü yüzde 50’ye varan indirimle satışa çıkararak Pendik Çatısız Çarşı dayanışmasına destek verecek

YILDA İKİ DEFA YAPILACAK 

Pendik Çarşısı’nın 1 milyon metrekare üzerine kurulu tarihi bir çarşı. Bu çarşı gündüz nüfusu 2 milyonu bulan Pendik’in ve İstanbul'un Anadolu yakasndaki en önemli cazibe noktası. Yılda iki defa düzenlenecek indirim günleri ile AVM'ler karşısında küçük esnafın dayanışmasını sergilenecek.

YÜZDE 50'YE VARAN İNDİRİMLER 

Pendik Çatısız Çarşı Derneği tarafından organize edilen indirim günleri, Pendik Belediyesi’nin katkılarıyla düzenleniyor. 21 Aralık’ta başlayıp 31 Aralık’a kadar devam edecek olan “Pendik İndirim Günleri” kapsamında çarşıda yer alan her esnaf en az 1 ürününü yüzde 50’ye varan indirimlerle satışa sunacak.

PENDİK BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ ULAŞIM 

Pendik Belediye Başkanı Dr Kenan Şahin’in katılımıyla Pendik Gazipaşa Meydanı’nda başlayacak olan indirim günleri kapsamında ayrıca, birbirinden renkli saha etkinlikleri de yer alacak. Sokak müzisyenleri ve karikatüristlerle renklenecek olan indirim günlerinde katılımcıların ücretsiz fotoğrafları çekilip dağıtılacak. Çocuklara hediyelerin dağıtılacağı etkinliğe Pendik Belediyesi 20 ayrı noktadan ücretsiz ulaşım sağlayacak.

Ücretsiz olarak dağıtılacak olan Pendik İndirim Dergisi’nde kampanya detayları yer alacak. Ayrıca, Pendik Çatısız Çarşı mağazaları da her biri kendi belirleyecekleri indirim oranıyla 3 ay geçerli indirim çekleri dağıtacaklar.
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER