ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 20:20

Özeren, yeniden aday adayı oldu

Özeren, yeniden aday adayı oldu


Antalya'nın Gündoğmuş ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Özeren, 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde yeniden belediye başkanı olmak için aday oldu.

Başkan Özeren, Gündoğmuş Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse'ye teslim ettiğini bildirdi.Özeren, partisinden Gündoğmuş Belediye Başkanlığı adaylığı için Antalya İl Genel Meclisi üyesi Rasim Elçi, Mustafa Muzaffer Elçi ve kendisinin aday adayı olduğunu kaydetti.

Her daim ilkeli ve temiz siyaset taraftarı olduğunu belirten Özeren, aynı partiden belediye başkanı adayı olan bir arkadaşının köy muhtarlarına baskı uygulayarak 'Ben İl Genel Meclisi üyesiyim, beni desteklemezseniz köyünüze hizmet gelmez' sözü söylemesini kınadıklarını söyledi. Bu tür seviyesiz siyaset yapan aday adayı arkadaşını İlçe Başkanı Hasan Ali Kurnaz aracılığıyla AK Parti İl Başkanlığı'na bildirdiklerini aktaran Özeren, "Aynı partiden de olsak ilkesiz ve seviyesiz siyaset yapan arkadaşlarımızı uyarmak boynumuzun borcu. 4,5 yıl Gündoğmuş'ta alnımın akıyla belediye başkanlığı görevimi yapıyorum. Herkese eşit mesafede oldum ve bu doğrultuda hizmet verdim. Hiç bir zaman çirkin siyaset peşinde olmadım. Şeffaf ve dürüst belediyecilik için ikinci defa partimden aday adayı oldum. Allah nasip ederse ikinci defa Gündoğmuş Belediyesi'ni ikinci defa yönetmeye talibim." şeklinde konuştu.

30 Mart mahalli seçimlerinde Gündoğmuş ilçesinde 8 bin 600 seçmenin oy kullanacağı belirtildi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER