SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2014 Perşembe 12:18

Özçekim çekerken hayatını kaybetti

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ozcekim-selfie-cekerken-hayatini-kaybetti-1483458-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ozcekim-selfie-cekerken-hayatini-kaybetti-1483458-622x360.jpg
Özçekim çekerken hayatını kaybetti

Özçekim çekmek isterken başımıza talihsiz olayların da gelebileceğini unutmamalıyız.


Bir özçekim furyasıdır aldı başını gidiyor. Biz kullanıcılar kendimizi o kadar kaptırdık ki, üreticiler son zamanlarda telefonların ön kameralarına daha fazla önem verir oldu. Akıllı telefonumuzla özçekim çekim yapmak ya da bir fotoğraf çekmek istediğimizde mevcut çevrenin şartlarını her zaman zorlarız. Bir uçurum kenarında, kıyıda ya da köprü üzerinde her zaman mükemmel bir kare almak isteriz, fakat önceliğin güvenlik olduğunu hep unuturuz.

Sylwia Rajchel, Polonyalı 23 yaşında bir tıp öğrencisi. Tatil için gittiği İspanya’da Triana Köprüsü’nde özçekim yaparken dengesini kaybetti ve 15 metre yükseklikten köprünün ayağında bulunan betonların üzerine düştü. Rajchel, aldığı darbeden sonra kalp krizi geçirdi ve olay yerinde hayatını kaybetti.

Yaşanan talihsiz olaya rağmen özçekim furyasını devam edecektir. Ancak bu olay sanırım birçoğumuz için ders olacaktır. Her ne şartta ve nasıl bir ortamda olursak olalım fotoğraf çekmeden önce mutlaka güvenliğe dikkat etmeliyiz. 

1415252961_the-scenic-puente-de-triana-bridge-where-rajchel-was-hoping-to-take-a-great-selfie.jpgETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Bu horoz ve tavuk bir servet değerinde

SONRAKİ HABER

Selfie merakı canından etti

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.