ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 14:50

Organize Sanayi Bölgesi'nde asfalt çalışması tamamlandı

Organize Sanayi Bölgesinde asfalt çalışması tamamlandı


Erzincan Organize Sanayi Bölgesi'nde yürütülen asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Yaklaşık 5 kilometrelik bir yol ağında gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Polat, yatırımcı için Organize Sanayi Bölgesi'ni prestijli bir hale getireceklerini söyledi.

22 kilometrelik yol ağı bulunan Organize Sanayi Bölgesi'nden geçen günlerde başlatılan asfalt çalışması sona erdi. Beraberinde Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Sarak, ETSO Genel Sekreteri Abdussamet Doğançay ile asfalt çalışmasının yapıldığı alanda incelemelerde bulunan ETSO Başkanı Selçuk Polat, Organize Sanayi Bölgesi'nde çok ciddi çalışmalar yapıldığını ve bu çalışmaların prestijli bir hale getirileceğini kaydetti.

ETSO Başkanı Selçuk Polat ise yaptığı açıklamada, şunları söyledi: "Seçimlerin ardından Organize Sanayi Bölgesi'nde üyelerimize yaptığımız ziyaretler sırasında OSB’nin önemli derecede asfalt ihtiyacı olduğunu gördük. Tabi özellikle buraya gelen yatırımcı için de imaj ve prestij için de önemli bir konu olduğunu düşündük. Sayın Valimiz Abdurrahman Akdemir’in de büyük desteğiyle 5 kilometrelik asfaltlama çalışması tamamlanmış durumda. Bu çalışmanın organize sanayi bölgesine de ayrı bir vizyon kazandırdığına inanıyorum. Dışarıdan gelen yatırımcılarda organizemizi gezerken ulaşımdaki kolaylıkla yapacakları yatırımlarda Erzincan’ın öncelikli iller arasında olacağına inanıyorum." 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER