ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2012 Salı 14:39

Operasyonlarda Türkiye birincisi


Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 2012 yılının 11 aylık döneminde, Türkiye'de en fazla narkotik operasyon gerçekleştiren birim oldu. Ekipler, 348 operasyon düzenlerken, eroin yakalamasında da İstanbul ve Van'ın ardından 3'üncü sırada yer aldı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 2012 yılında başarılı operasyonlara imza attı. Narkotik alanda 348 operasyona imza atan Gaziantep polisinin, bu çalışmaları özellikle ağustos, eylül ve ekim aylarında yoğunlaştı. Ekipler, bununla birlikte eroin yakalamasında İstasnbul ve Van'ın ardından 657 kiloyla 3. sırada yer aldı.

Narkotik polislerine eroin yakalamalarındaki başarısından dolayı teşekkür eden Gaziantep Emniyet Müdürü Ömer Aydın, "Uyuşturucu ve uyuşturucu tacirleri ile kararlı mücadelemiz, Gaziantep halkından aldığımız destekle artarak devam edecektir. Başarınızı, aynı kararlılıkla sürdürmeye devam edin. Gençliği zehirleyen bu zehir tacirlerine göz açtırmayacağız." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER