ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 12:33

Öğretmenler turnuvada buluştu


Şırnak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor salonunda yapılan 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası sona erdi. Şırnak’ta ilk defa böyle bir etkinliğin yapılması turnuvaya katılan öğretmenler tarafından büyük ilgi gördü.

Şırnak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenler için voleybol turnuvası düzenledi. Turnuvanın final maçı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç’in katılımıyla gerçekleşti. Kupa töreninde konuşma yapan İl Müdürü Selahattin Yürenç, bu tür etkinlikleri gün geçtikçe çoğaltacağını dile getirdi. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan öğretmenlere salonun 7 gün 24 saat hizmetlerinde olduğu ve istedikleri zaman gelip tesislerden faydalanabileceklerini aktaran Yürenç, “Kapımız her zaman siz değerli öğretmenlerimize açıktır. Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Siz öğretmenler bizim geleceğimizi belirleyecek yeni nesillerimize yön vereceksiniz. Bu ülkenin geleceğini parlatacak çocukları siz eğiteceksiniz. O açıdan sizin göreviniz hem o kadar zordur hem o kadar da kutsaldır.” dedi.

Yürenç, dereceye giren takımları da kutladı. Turnuvada Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğretmenleri 1. olurken, 2'nciliği Rekabet İlköğretim Okulu öğretmenleri, 3'ncülüğü Şırnak Kız Meslek Lisesi öğretmenleri aldı. 4. olan Orhan Uysal İlköğretim Okulu öğretmenlerine de centilmenlik kupası verildi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER