SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ekim 2014 Cuma 15:02

Öğrenciler ödüllendirildi...

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ogrenciler-odullendirildi-1481765-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ogrenciler-odullendirildi-1481765-622x360.jpg
Öğrenciler ödüllendirildi

Satranç turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.


Cumhuriyet Bayramı Haftası etkinlikleri kapsamında Bursa Nilüfer Belediyesi’nin katkısıyla ilçedeki ilkokullar arasında düzenlenen satranç turnuvası tamamlandı.

Okullarda satrancı sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Özlüce Cumhuriyet Bahçe Satrancı Turnuvası’nın bu yıl 4.’sü gerçekleştirildi.
91. Yıl Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamındaki turnuvaya bu yıl Özlüce Ahmet Muharrem Uğur İlkokulu ev sahipliği yaptı. 10 okuldan toplam 70 öğrencinin katıldığı turnuva heyecanlı bir çekişmeye sahne oldu.

Öğrencilerin ilgiyle izlediği satrancı turnuvasının birincisi Hüsnü Züber İlkokulu adına katılan grup oldu. Turnuvada Koç İlkokulu ikinci, Özel Birey İlkokulu üçüncü, Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu dördüncü ve Özel Azizoğlu 3 Mart İlkokulu da beşinci oldu.

Turnuvada dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi. Törene Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi de katıldı. Birinci olan gruba ödülünü Nilüfer belediye Başkanı Mustafa Bozbey verdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Aileler bir kez daha yıkıldı

SONRAKİ HABER

TIR trafiği felç etti

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.