ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Eylül 2014 Pazartesi 14:32

O şanslı milyonere seslendi

O şanslı milyonere seslendi

Sayısal Loto çekilişinde bu hafta 7 milyon liralık büyük ikramiyenin çıktığı kuponun oynandığı Eskişehir’deki bayi, şanslı vatandaştan destek beklediğini anlatarak ev borcunu ödemesini istedi.


Sayısal Loto’nun hafta sonu yapılan çekilişinde büyük ikramiye Eskişehir’e çıktı. Henüz ikramiyeyi kazanan talihli ortaya çıkmazken, kuponun oynandığı Sivrihisar Caddesi’nde bulunan bayi ise diğer vatandaşların umut kapısı oldu. Haberin duyulmasının ardından ikramiyenin verildiği bayiye gelen vatandaşlar şans oyunları oynamaya başladı.

Yaklaşık 24 yıldır aynı yerde hizmet verdiklerini ifade eden Ayhan Erten, 3’üncü kez büyük ikramiyenin bayilerinden çıktığını söyledi. Kazanan talihliden bir beklentisinin olamayacağını sözlerine ekleyen Erten, “Gönlünden ne koparsa hayır demeyiz. Ufak bir ev borcum var, bana yardımcı olursa hayatımın sonuna kadar ona minnettar kalırım. Sayısal Loto’nun bu haftadaki büyük ikramiyesi olan 7 trilyon bizim bayimizin makinesinden çıktı. Alana, oynayana hayırlı uğurlu olsun. Güle güle harcasın, eşine dostuna yardım ederse iyi olur. Daha önce iki kez daha verdik. Ancak bu sefer çok yüksek bir rakam vermiş olduk. Genellikle normal emekli, fazla zengin olmayan müşterilerim var. Oynayanlardan bayağı bir insanı eledim. Gelmeyenler var, toptan oynayan 7-8 müşterim var. Onlardan birinin kazandığını tahmin ediyorum” diye konuştu.

(İHA)
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER