ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 19:43

Nuh Naci Yazgan Caddesi'nde çalışması

Nuh Naci Yazgan Caddesinde çalışması


Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Nuhnaciyazgan Caddesi'nin Mustafa Kemal Paşa Bulvarı ile Ahmet Yasevi Bulvarı arasında kalan bölümünde yol düzenleme, yenileme ve tüm alt yapısında bütünlük çalışmasının devam ettiğini söyledi.

Yoğun kullanım ile bozulan ve deforma olan bu caddede Doğalgaz, Telekom, TEK, İçme Suyu ve Kanalizasyon hattı gibi birçok çalışmanın da yenilendiğini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi İlçemize yakışır bir ulaşım ağını Kayserimize kazandırıyoruz. Nuhnaciyazgan Caddesinde yapılan bu çok yönlü çalışmada, kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışma gerçekleştiriyoruz. Son olarak ta stonmastik asfalt ile yolumuzu asfaltlayacağız. Nuhnaciyazgan Caddesinin bu ilk etabını bu hafta sonu tamamlayarak hizmete açacağız ” dedi.

Nuh Naci Yazgan Caddesinin çok yoğun kullanıldığını ve günün her saatin de yoğun bir trafik akışının olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, belirli saatlerde sıkışıklığa meydan vermemek amacı ile iki etap halinde çalıştıklarını bu neden ile de sürücüleri hem uyardı hem de sabırlı olmaya davet etti.

Büyükkılıç, Nuhnaciyazgan Caddesinin ilk etapta batı istikametine gidiş bölümünün yapıldığını ve bu hafta yolun tamamlanarak hizmete açacaklarını sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER