ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 11:50

Mickey Mouse’dan Akaydın’a davet

Mickey Mousedan Akaydına davet


Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla İstanbul Çocuk Tiyatrosu (ICT) tarafından sahnelenen ‘Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nin kahramanları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı ziyaret etti. Mickey ve Minnie, Başkan Akaydın’ı gösterilerine davet etti.

Antalya Akvaryum’un teras katında kurulan özel ‘Disney Live! Tiyatrosu’nda gösterimi süren ‘Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nin kahramanları Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti. Efsane Hollywood yıldızları Mickey Mouse ve Minnie Mouse Başkan Mustafa Akaydın’a yakın ilgi gösterdi.

Başkan Mustafa Akaydın, ziyaretin dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken, “Büyükşehir Belediyesi’nin yap-işlet-devret modeliyle hayata geçirdiği Antalya Akvaryum cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Disney Live gösterileri Antalya’yı ziyaret eden turistlerin ilgisini çekecek. Bu gösterilerle Antalya çocuklarına çok önemli bir kapı açıldı. Bu onlarını ruhsal dünyasında bir değişim yapacak.” dedi.

İstanbul Çocuk Tiyatrosu (ICT) İcra Kurulu Başkanı Kemal Gürkaynak ise Antalya’nın çok önemli bir turizm potansiyeli olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Antalya farklı Disney yatırımlarının yapılabileceği çok önemli bir coğrafya. Bu gösterilerle turistler otelden çıkarak para harcayacak. Özellikle çocuklu ailelere gösteriler ilgi gösteriyor. Önümüzdeki yıllarda bu gösterileri devam ettirmek istiyoruz.”

Mickey ile Minnie Başkan Mustafa Akaydın ile fotoğraf çektirdi. Mickey ve Minnie Başkan Akaydın’ı gösterilerine davet etti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER