SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2014 Cuma 00:47

’’Maşallah bereketli bir av oldu’’

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/masallah-bereketli-bir-av-oldu-1494886-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/masallah-bereketli-bir-av-oldu-1494886-622x360.jpg
Maşallah bereketli bir av oldu

11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Boğaz’da balıkçılarla bir araya geldiği saatleri Twitter hesabından fotoğraflarla birlikte paylaştı.


11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Boğaz’da balıkçılarla bir araya geldi. Gül, balıkçılarla geçirdiği zamanın fotoğraflarını Twitter hesabından paylaştı. Gül, paylaştığı fotoğraflarla birlikte, “Bugün arkadaşlar beni balık avına davet ettiler. Balıkçılar bugünlerde boğazda yoğun bir faaliyet içindeler. Ben de telsizle tüm balıkçılara rastgele diye selam verdim. Havanın güzelliği, deniz ve İstanbul ile buluşunca güzel bir gün geçirdik. Balıkçıların meşakkatli hayatını da yakından gördüm. Maşallah bereketli bir av oldu” ifadelerine yer verdi.


KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İki katlı ev alevlere teslim oldu

SONRAKİ HABER

Tunceli'de uçuruma düşen kişi öldü

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.