ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Mayıs 2014 Çarşamba 19:53

Mardin'de 16 yaşındaki çocuk kayboldu

Mardinde 16 yaşındaki çocuk kayboldu

Anadolu Lisesi 1. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Abdüsselam Özgün, önceki gün okula gittikten sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.


Kızıltepe'de 3 gün önce kaybolan 16 yaşındaki çocuktan haber alınamıyor.

Alınan bilgiye göre, Atatürk Mahallesinde yaşayan İpekyolu Anadolu Lisesi 1. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Abdüsselam Özgün, önceki gün okula gittikten sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

Özgün ailesi, eve dönmeyen çocuklarını aramaya başladı. Çocuklarına ulaşamayan aile daha sonra durumu polise bildirdi. Tüm aramalara rağmen Özgün'ün izine rastlanılmadı.

Baba İbrahim Özgün, yaptığı açıklamada, oğlu Abdüsselam Özgün'den 3 gündür haber alamadıklarını, bu nedenle endişeli olduklarını söyledi. Tüm aramalara rağmen oğlu ile ilgili bir bilgiye ulaşamadığını anlatan Özgün, şöyle dedi:

"Bir arkadaşıyla okuldan ayrılmış ve internet kafeye gitmiş. Yaklaşık bir saat internet kafede arkadaşıyla kaldıktan sonra arkadaşına eve gideceğini söylemiş. Ancak 3 gündür oğlum eve gelmedi. Emniyete haber verdik, aramadığımız yer kalmadı. Hayatından endişe ediyoruz. Oğlumu görenlerin insanlık adına bizlere haber vermesini bekliyoruz. Oğlumu bulanların ya da bir yerde görenlerin 0535 881 03 69 numaralı telefonu aramalarını rica ediyorum."

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin Özgün'ü bulmak için arama çalışmaları sürüyor.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER