SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Aralık 2014 Perşembe 18:09

Liseliler okul basmaya kalktı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/liseliler-okul-basmaya-kalkti-1492595-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/liseliler-okul-basmaya-kalkti-1492595-622x360.jpg
Liseliler okul basmaya kalktı

Polis öğrencileri güçlükle durdurdu.


Bolu’da iki okulun futbol karşılaşması sonrasında öğrenciler kavga ederken, 300 kişilik öğrenci grubu İzzet Baysal Caddesi’nden sloganlar atarak kavga ettikleri öğrencilerin okullarını basmak istediler. 

Edinilen bilgiye göre, Karaçayır Mahallesi’nde bulunan futbol sahasında İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi takımları arasında oynanan maçın bitimiyle kavga çıktı. Okul öğrencileri birbirilerine saldırırken, maçta yenilen İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde eğitim gören 300 öğrenci İzzet Baysal Caddesi’ne çıkarak yürümeye başladılar. Slogan atan öğrenciler, Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne doğru yürüyüşe geçtiler. Gazetecilere hakaret ederek küfürler yağdıran öğrenciler daha sonra geriye dönerek okullarına doğru gittiler.KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Yerli "yalan makinesi" üreteceğiz

SONRAKİ HABER

Bedelli Askerlik için satılan en ilginç ürünler

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - eski mezun:11 Aralık 2014, Perşembe 21:23

    ne yapmaya çalışıyo bunlar resmen terör örgütü militanı gibi