ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Temmuz 2014 Pazartesi 17:26

LİAD, 120 aileye gıda yardımı yaptı

LİAD, 120 aileye gıda yardımı yaptı

Kırklareli Lüleburgaz İşadamları Derneği Ramazan ayı sosyal faaliyeti olarak 120 ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi dağıttı.


 Lüleburgaz merkezi ve köylerinde tespit edilen ailelere yapılan yardım çalışmasını Kimse Yok mu Derneği ile beraber yapan LİAD dağıtım çalışmalarını üye işadamları ile birlikte gerçekleştirdi.
Konuyla ilgili bilgi veren LİDA Başkanı Talat Yılmaz, kurum olarak bir çok organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bunlardan birisi ise Ramazan ayında ihtiyaç sahibi olduklarını tespit ettiğimiz ailelere Ramazan kumanyası yardımı oldu. Genelde kuruluş amacına uygun olarak iş dünyasına dönük programlar yapıyoruz. Bunun yanında bu tarz sosyal sorumluluk projelerimizde oluyor. İş adamları olarak en zevk aldığımız projelerimizden biri bu yardım çalışmaları. LİAD olarak bayram öncesi de daha önceden okullardan alınmış listeler yolu ile tespit edilmiş 400 civarında ihtiyaç sahibi öğrenciye kıyafet yardımı yapma planımız var. Elimizden geldiği kadar her ihtiyaç sahibine yardım edebilmeyi istiyoruz. Bu tarz çalışmalarımız imkan ölçüsünde devam edecek. Dernek olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Destek veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Kimse Yok mu Derneği'ne de ayrıca teşekkür ediyoruz." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER