ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2013 Cuma 19:07

Kulan’la telefonla görüşenler ifade verdi


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen bıçaklı saldırı olayında soruşturmaya devam ediliyor. Olayda hayatını kaybeden Sanem Kulan’ın telefonla son yaptığı görüşmelerde konuştuğu kişilerin Emniyet Müdürlüğünde ifadelerinin alındığı öğrenildi.

Ereğli’de mal davası sonucu çıktığı iddia edilen kavgada hayatını kaybeden Sanem Kulan ve aynı kavgada ağır yaralanan Hasan Y. davasında soruşturma derinleştiriliyor. Dün gece saatlerinde olayla ilgili olarak Sanem Kulan’ın ağabeyi C.K. gözaltına alınmıştı. Bugün de Sanem Kulan’ın telefonu ile son yaptığı görüşmelerde ki kişilerin İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilerek ifadelerinin alındığı öğrenildi.

Soruşturmanın derinleştirilmesiyle birlikte Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri de Ereğli’ye geldi. Dün akşam ve bugün sabah saatlerinde olay yerinde inceleme yapılmasının ardından bina koruma altına alındı.

Polis olayı gerçekleştirdiği düşüncesi ile 3 kişinin peşine düşmüş, Sanem Kulan’ın abisinin gözaltına alınmasının ardından olaya karıştığı iddia edilen ve görgü tanıdıklarının ifadeleri doğrultusunda robot resimleri çizilen diğer kişileri de aramaya devam ediyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER