ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Rüzgarlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 15:12

Konyalılar Pepee'yi çok sevdi

Konyalılar Pepeeyi çok sevdi

Pepee konserine 10 bin çocuk katıldı.


Türk çocuklarının en sevdiği çizgi kahramanların başında gelen ve söylediği şarkılar ile tüm Türkiye'nin kalbinde taht kuran Pepee, Konya’da sahne aldı. Çocukların yoğun tezahürat gösterileri arasında Konya Atatürk Stadyumu'nda sahneye çıkan Pepee’nin konserine yaklaşık 10 bin çocuk katıldı. Meram Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenliğinde, en sevilen şarkılarıyla yerini alan Pepee’nin konseri, 2 bölüm halinde yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından tasarlanıp hazırlanan Pepee, sadece stadı dolduran çocuklara değil, anne babalarına da keyif dolu anlar yaşattı. Konserde, geçtiğimiz yıl Youtube'un en çok izlenen videoları arasında ilk iki sırayı alan “İki ekmek aldım” ve “Pepee Pepee Yaralandı” adlı şarkıları yoğun ilgi gördü.

Söylediği şarkılarla bir fenomen haline gelen Pepee, geçtiğimiz yıl ilk konserini dünya yıldızlarını ağırlayan Turkcell Kuruçeşme Arena’da vermiş, konseri tamamen dolu olan sanatçılar arasında yer almıştı.  

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER