ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 14:15

Köktaş: 'Bölgede üs yapmak istiyoruz'

Köktaş: Bölgede üs yapmak istiyoruz


AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun İkinci El Otomotivciler Derneği yönetimi ve İkinci El Otomotivciler Sitesi esnafıyla biraraya geldi.

İkinci El Otomotivciler Sitesi'nde düzenlenen kahvaltıda Köktaş, galericilerin sorunlarını dinledi. Kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan Samsun İkinci El Otomotivciler Derneği Başkanı Hasan Kahyaoğlu, ikinci el otomotivciler olarak Samsun'da Karadeniz bölgesinin otomotiv üstü olmak için çalıştıklarını belirterek, ''Marka olmak kolay değil. Samsun ikinci el otomotivciler sitesinden kusurlu araç satılmaz, yanlış iş yapılmaz imajını sağlamak suretiyle Samsun'u bölgede üs yapmak istiyoruz. Ordu, Giresun, Trabzon Rize' de otomobil denildiğinde akla Samsun gelmeli. İstanbul, Ankara gelmemeli. Samsun akla gelmeli.'' dedi.

"HER SEKTÖR, HER YATIRIMCI BİRER DEĞERDİR"

İkinci el otomotivciler sitesinin gelişen ve değişen Samsun'a bir vizyon kattığını belirten Fuat Köktaş, "İkinci el otomotivciler sitesi Samsun'da örnek gösterilecek bir yer oldu. Bu sitedeki otomotivciler işini geliştirmek için birçok zorluğa katlandı. Sorunların çözümü için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Samsun tüm hücreleriyle ayağa kalkarsa, Samsun tüm değerleriyle birlikte hareket ederse, arzu ettiği yere ulaşabilir. Bizim için her sektör, her yatırımcı bir değerdir. Samsun'a gerek istihdam gerek ekonomi noktasında katma değer sağlıyorsa benimde görevim onu vatandaşa kazandırmak. Buralarda çok daha iyi hizmet edilmesi için ne yapmak gerekiyorsa elimizden gelen herşeyi yapacağız." dedi. Kahvaltıya AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli, Dikbıyık Belediye Başkanı Kemal Ayan, partililer ve galericiler katıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER