ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 17:19

Kocamaz'dan Büyükşehir Belediye Başkanı Özcan'a tepki

Kocamazdan Büyükşehir Belediye Başkanı Özcana tepki


Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan için "Mersin sadece taş bina ile sahildeki her gün ziyaret ettiğin ve viski yudumladığın birkaç lokanta arası değil." dedi.

Aynı zamanda MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Tarsus Belediye Başkanı Kocamaz, CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan'ı ağır bir dille eleştirdi. Mersin'deki bir lokantada basın toplantısı düzenleyen Kocamaz, Özcan'ı dublör kullanmakla itham etti. Geçmişte CHP'ye oy vermiş vatandaşları daha duyarlı olmaya davet eden Kocamaz, "Şunu iyice anlamalısın ki bir devir kapanıyor. Elbette bizim hiç kimsenin özel yaşantısı yada yediği içtiği ilgilendirmez ancak Mersin taş bina ile sahildeki her gün ziyaret ettiğin ve viski yudumladığın bir kaç lokanta arası değil, Mersin bugüne kadar saat 10.00'da yaptığın sabah kahvaltısı ile öğleye kadar uğradığın ve toplam iki saatlik mesainle yönettiğini zannettiğin Mersin değil. Mersin bugüne kadar olduğu gibi hayhaylarla gününü geçireceğin bir alan değil." şeklinde konuştu.

Mersin'in artık 509 köy, kapanan 41 belde, 13 ilçe ve 1 milyon 800 bin nüfusu ile problemleri dağlar kadar büyük olan ve hızla çözüm bekleyen koca bir şehir olduğunu vurgulayan Kocamaz, "Avanelerine söyle; Mersin'deki işsizliği, altkyapı eksikliğini ve terör sorunun bir güzel anlatsınlar. Yıllardır göz ardı ettiğin hiçbir toplantısına katılmadığın ve her zaman problem olarak gördüğün Organize Sanayiyi, Liman ve Serbest Bölgedeki problemleri trafikle, raylı sistemle ilgili sıkıntıları sana anlatsınlar." ifadesini kullandı.

Özcan'ın artık geçmişteki gibi kolay rakiplerinin olmadığına dikkat çeken Kocamaz şöyle devam etti:
"Şunu özellikle hatırlatmak isterim; Kılavuzu karga olanın burnu pislikten kurtulmaz. Bu bolşevik artıklarından medet ummaktan vazgeç. Her kuşun eti yenmez. Üzerimize saldığın adamlarını, militanlarını, avanelerini bağla. Yüreğin yetiyorsa rakibimiz sen isen dublör kullanma sen çık karşıma."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER