ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 15:22

Kızılay’dan Kadın Meclisine teşekkür ziyareti

Kızılaydan Kadın Meclisine teşekkür ziyareti


onguldak Kızılay Kan Merkezi Müdürü Müdürü Dr. Ömer Selim Alan ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz günlerde kan bağışı kampanyası gerçekleştiren Ereğli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Neriman Posbıyık’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

        Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Ömer Selim Alan, Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasının çok başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade etti. Alan, “Bizim için bu mevsimde 40-50 ünite kan bile önemli bir rakam iken Ereğli’de Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasında 190 ünite kan toplanmıştır. Bu biçim için çok önemli bir rakam. Sizlere derneğimiz ve merkezimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

        Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Neriman Posbıyık ise Ereğli halkının bu gibi toplumsal çalışmalara her zaman duyarlı olduğunu belirterek şunları söyledi: “Gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyasına destek veren vatandaşlarımıza, sizlere çok teşekkür ediyorum. Güzel bir kan bağışı kampanyası gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Kan bağışı çok önemli bir konu. Bu konudaki çalışmalarımız dönem devam edecek.”

        Neriman Posbıyık, misafirlerine Ereğli’yi tanıtıcı çeşitli hediyeler verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER