ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ekim 2014 Perşembe 13:03

Kirvesi valilik ve emniyet oldu

Kirvesi valilik ve emniyet oldu

Diyarbakır’da, önceki gün sünnet ettirilme bahanesi ile kaçırılan ve dün düzenlenen operasyonla bulunan 4 aylık Yunus bebek, valilik ve emniyet müdürlüğü tarafından sünnet ettirildi.


Diyarbakır’da, önceki gün kendisini SYDV çalışanı olarak tanıtan bir kadın, Emine ve Emrullah Teyfur’un evine geldi. Burada erkek çocukları ücretsiz sünnet ettiklerini belirten kadın, anne Emine Teyfur’un kucağında bulunan Yunus bebeği alarak kayıplara karıştı. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, çocuğun Kulp ilçesinde olduğunu belirledi. Emniyet güçlerinin dün gece yaptığı operasyon sonucunda Yunus bebek, kurtarılarak ailesine teslim edilirken, olaya karışan 2 kişi gözaltına alındı.

VALİLİK VE EMNİYET YUNUS BEBEĞİ SÜNNET ETTİRDİ

Yunus bebeğin bulunmasının ardından Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelen Emine ve Emrullah Teyfur çocuklarını kucaklayarak özlem giderdi. Burada konuşan Diyarbakır Emniyet Müdür Yardımcısı Murat İbrahim Yavuz, aileye Yunus bebeğin sünnet edileceği müjdesini verdi. Kavuşmanın ardından fenni sünnetçiye giden aile, Yunus bebeği sünnet ettirirken, çocuklarının bulunmasında ve sünnet ettirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Öte yandan Yunus bebeğin kirvesi ise Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Gasp Büro Amiri Cahit Faysal oldu.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER