ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2012 Salı 16:40

Kermesle okulun ihtiyaçlarını gideriyorlar

Kermesle okulun ihtiyaçlarını gideriyorlar


Samsun’un 19 Mayıs ilçesindeki Atatürk İlköğretim Okulu Aile Birliği tarafından düzenlenen kermesle okulun ihtiyaçları gideriliyor.

Gönüllü velilerin evlerinde yaptıkları yiyecek ve içeceklerin teneffüslerde öğrencilere uygun fiyatlarda satılmasıyla hem öğrenciler hem de okul yönetimi kermesi benimsedi. Okulun ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla kermes düzenlediklerini söyleyen Okul Aile Birliği Başkanı Nurşen Şahin, "Kermeste öğrenci velileri tarafından hazırlanan ev yapımı tatlı, börekler, pasta, yemek, çeşitlerini satışa sunuyoruz. Bu anlamda hem maddi hem manevi olarak okula ve öğrencilere destek oluyoruz. Bu yaptığımız kermeste elde etiğimiz gelirlerinin okulun ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanacağız" şeklinde konuştu.

Atatürk İlköğretim Okulu Aile Birliği üyeleri tarafından okulun konferans salonunda düzenlenen kermesin açılışına 19 Mayıs Belediye Başkan Yardımcısı Arif Kurt, Milli Eğitim Müdürü Nihat Aslantaş, Şube Müdürü Mustafa Dilek, Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Onur Gündüzcü, Okul Aile Birliği Başkanı Nurşen Şahin, öğretmen ve veliler katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER