SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Kasım 2014 Pazar 11:17

İzmir'de kazılara kış molası

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/kazilara-kis-molasi-1484370-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kazilara-kis-molasi-1484370-622x360.jpg
Kazılara kış molası

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yağış miktarının en yüksek olduğu Aralık, Ocak ve Şubat aylarında “acil durumlar dışında” kazı izni vermeyecek.


İzmir Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi'nin (AYKOME) Genel Kurul Toplantısı'nda alınan karar gereğince, acil ve zorunlu haller dışında Aralık, Ocak ve Şubat aylarında yeni kazı izni verilmeyeceği açıklandı. "İzmir Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi kuruluş, görev, çalışma ve usulleri uygulama yönetmeliği'nde yer alan "Aylık ortalama yağış miktarının en yüksek olduğu Aralık, Ocak, Şubat aylarında Genel Kurul kararı ile çalışma yasağı getirilebilir" hükmü gereğince alınan karar doğrultusunda, söz konusu 3 ay boyunca acil arızalar, branşman (servis) bağlantıları ve zorunlu haller dışında bölgesel ve büyük ölçekli alt yapı çalışması yapılmasına izin verilmeyeceği duyuruldu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Hırsızı öyle bir şekilde yakaladı ki...

SONRAKİ HABER

Simav çayında toplu balık ölümleri korkutuyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.