ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Kasım 2014 Pazartesi 08:53

Karayollarında son durum !

Karayollarında durum

Karayollarının üstyapı, yenileme ve asfalt çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.


Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde yapılacak olan ana halatların bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatleri arasında ilk aşama olarak 15 Aralık'a kadar Asya-Avrupa yönünde sağ şerit, ikinci aşama olarak ise 30 Ocak'a kadar Avrupa-Asya yönünde sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak. Gündüz trafiğin yoğun olmadığı 10.00-16.00 saatleri arasında malzeme sevkiyatı için 1-2 saat süreyle tek yönde sağ şerit trafiğe kapatılacak.

TEM Otoyolunun Lüleburgaz Kavşağı-Babaeski Kavşağı kesimi 1-6. kilometrelerinde viyadük ve yaklaşımlarının üstyapı onarımı ve yenileme çalışmaları nedeniyle 30 Kasım'a kadar Lüleburgaz-Babaeski yönü (Turgutbey Dere Köprüsü ve Kazım Dirlik Viyadüğü arası) trafiğe kapatılarak ulaşım Babaeski-Lüleburgaz yönünden gidiş-geliş olarak sağlanacak.

Suluova-Amasya-Tokat yolunun 40-41. kilometrelerinde çevre yolu kavşak ve üst geçit yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bandı taşıt trafiğine kapatıldı, ulaşım diğer banttan iki yönlü sağlanıyor.

 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER