SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ekim 2014 Pazar 09:53

Karayollarında genel durum

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/d-100-karayolu-tikandi-1433499-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/d-100-karayolu-tikandi-1433499-622x360.jpg
Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.


Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Giresun-Keşap ayrımı-Dereli yolu, aşırı yağışlar ve sel tahribatı nedeniyle ulaşıma kapandı.

TEM otoyolunun Lüleburgaz kavşağı-Babaeski kavşağı kesiminin 1-6. kilometrelerinde devam eden viyadük ve yaklaşımlarının üstyapı onarımı ve yenileme çalışmaları dolayısıyla 30 Kasım'a kadar Lüleburgaz-Babaeski yönü (Turgutbey dere köprüsü ve Kazım Dirlik viyadüğü arası) trafiğe kapatılarak, ulaşım Babaeski-Lüleburgaz yönünden gidiş-geliş olarak sağlanacak.

Çanakkale-Lapseki yolunun 23-28. kilometrelerinde sürdürülen yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

Bu gelenek 91 yıldır sürüyor

SONRAKİ HABER

Böyle uyuklama yok!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.