ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Şubat 2014 Pazar 16:12

Karadaki en büyük 2. yat fuarı

Karadaki en büyük 2. yat fuarı

Fuar süresince birbirinden keyifli aktivitelere de ev sahipliği yapan olan D-Marin Marinalar Grubu standı, dünyaca ünlü mega yat, yelkenli tekne, motor yatlarının sergileneceği fuarda ilgi odağı oldu.


Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve Doğu Akdeniz Çanağı ve Adriyatik Denizi’nin en büyük uluslararası marina zincirine sahip D-Marin Marinalar Grubu, Karada yapılan dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan ve bu yıl 7’ncisi gerçekleşen CNR Avrasya Boat Show’da 186 metrekarelik standı ve özel aktiviteleriyle Türk ve yabancı ziyaretçilerini ağırlıyor.

AVRUPA'DAKİ AĞINI GELİŞTİRİYOR 

D-Marin Marinalar Koordinatörü Ali Erkan Bezirgan, "D-Marin Marinalar Grubu, pazar lideri bir marina ağı kurma hedefiyle Akdeniz ve Adriyatik bölgelerindeki prestijli marinalara odaklanırken, stratejik satın alma ve yönetim ortaklıklarıyla Avrupa'daki ağını geliştiriyor. D-Marin, yat ve deniz severlerle CNR Avrasya Boat Show’da ağırlıyor. D-Marin World programına dahil olacak yeni projeler de ilk kez CNR Avrasya Boat Show’da yat tutkunlarıyla paylaşıldı. Programa dahil edilen Kara Park Avantaj Paketi, Superyacht Freedom ve D-Cat Club hizmetleri ilk kez fuar ziyaretçilerine duyuruldu" dedi. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER