ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 16:51

Karacabey Emniyet Müdürlüğü'nün yeni binası törenle açıldı

Karacabey Emniyet Müdürlüğünün yeni binası törenle açıldı


Bursa Karacabey Belediyesi’nin Esentepe Mahallesi’nde inşa ettiği yeni Emniyet Müdürlüğü binası törenle hizmete açıldı.

    Açılış töreninde konuşan İlçe Emniyet Müdürü Altan Özer, karakol dışındaki tüm birimlerin yer aldığı yeni binada daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuştuklarını söyledi. İlçe Emniyet Müdürü Özer, Karacabey Belediyesi’ne katkılarından dolayı teşekkür etti.

    Belediye Başkanı Ergün Koç da konuşmasında tüm kamu kuruluşlarının fiziki olarak iyi binalarda hizmet vermesini arzuladıklarını söyledi. Müzelik değil ilçeye yararlı hizmet yaptıklarını anlatan Koç, Emniyet Teşkilatı’na modern bir bina kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

    Konuşmaların ardından binanın yapımı ve donanımında katkı veren Belediye Başkanı Ergün Koç, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü ile Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Halit Elbir’e birer plaket verildi.

    İlçe Emniyet Müdürlüğü binası Kaymakam Ahmet Yurtseven, Belediye Başkanı Ergün Koç ve Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez’in kurdele kesimiyle hizmete açıldı. 400 metrekare alana inşa edilen yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının kullanım alanının bin 200 metrekare olduğu kaydedildi. Zemin+2 kat yapılan yeni binada polis merkezi dışındaki tüm birimler hizmet verecek. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER