SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2014 Çarşamba 12:01

Kapadokya’da Sonbahar bir başka

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/kapadokyada-sonbahar-bir-baska-1478840-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kapadokyada-sonbahar-bir-baska-1478840-622x360.jpg
Kapadokyada Sonbahar

Peribacaları ile ünlü Kapadokya bölgesi, sonbaharda eşsiz bir güzelliğe büründü.Yaz boyunca kavurucu sıcağa dayanamayan meyve ağaçlarının yapraklarının altın sarısına dönüşmeye başladığı Kapadokya bölgesi, sonbaharın güzelliklerini tüm ihtişamı ile ziyaretçilerine sergiliyor. Her mevsim farklı güzellikleri ile ziyaretçilerini ağırlayan Kapadokya, sonbaharda yine binlerce yerli ve yabancı turisti kendine çekmeyi başarıyor.

Kapadokya bölgesinde özellikle vadi içlerinde yaprakları sarı ve kızıla dönüşen meyve ağaçları, peribacaları arasında masalsı bir görüntü sunuyor. Özellikle fotoğraf meraklılarının çekim için en ideal mevsim olarak değerlendirdikleri sonbaharda peribacaları, altın sarısı yaprak görünümleri ile hayranlık uyandırıyor.


KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Koyunlarını CHP’li yaptı

SONRAKİ HABER

Hem güldüren hem düşündüren kareler

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.