ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2012 Salı 14:20

Kanun suçlularına göz açtırmıyorlar

Kanun suçlularına göz açtırmıyorlar


Gaziantep İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, şehirdeki mobilize ekip ve polis merkezi sayısını artırmayı amaçladıklarını söyledi.

Aydın, Gaziantep Ticaret Odası (GTO)’nı ziyaret etti. GTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, Meclis Başkanı Zeki Yağcı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Aydın, yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Burada konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Oda olarak, emniyet teşkilatı ile uyum içerisinde çalıştıklarını kaydeden Başkan Aslan, “Biz Gaziantep iş dünyası olarak, asayişin ve huzurun olmadığı yerde sanayi ve ticaretin de olamayacağı inancını taşıyoruz. Bu sebeple, kentimizde huzur, asayişin temini için çalışan güvenlik görevlilerimize her konuda yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu anlayışı sürdüreceğiz. İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ömer Aydın, kentimizde göreve başlayalı kısa bir süre olmasına karşın başarılı çalışmalara imza atıyor. Kendisini kutluyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Bu anlamda kendisine her türlü desteği vermeye hazırız.” diye konuştu.

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın ise konuşmasında, Gaziantep’in Türkiye’nin önemli büyük kentlerinden birisi olduğunu ve ilin huzur ve asayişinin etkin bir şekilde sağlanabilmesi için çalıştıklarını söyledi. Aydın, “Kenti tanıma evresini tamamlıyoruz. Tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek için çalışmalarımızı başlattık. Öncelikle her geçen gün büyüyen kentin ihtiyaçlarına cevap verebilmek, olaylara anında ve etkili bir şekilde müdahale edebilmek için mobilize ekip ve polis merkezi sayımızı artırmak için çalışıyoruz. Bu anlamda GTO başta olmak üzere tüm kurum kuruluş ve iş adamlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Desteklerini esirgemeyeceklerini umut ediyorum.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER