ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Karla Karışık Yağmur
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 15:36

Jennifer Lopez Ataşehirli oldu

Jennifer Lopez Ataşehirli oldu

Latin şarkıcı Jennifer Lopez Ataşehir'de oturur mu bilinmez ama artık İstanbul Boğazı ve Adalar manzaralı bir dairesi var.


Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da 3 konser veren ünlü Latin şarkıcı Jennifer Lopez'e, bir inşaat firması daire hediye etti. Ataşehir'deki İstanbul Boğazı ve Adalar manzaralı dairesinin maketini gören Lopez, "Türkiye’de ve İstanbul’da olmak benim için harika bir şey." dedi.

Jennifer Lopez, 14, 15 ve 16 Kasım'da İstanbul'da 3 konser vermişti. Buradaki programını tamamlayan Lopez, konser için Sofya'ya gitti. Ünlü Latin şarkıcı bugün yeniden İstanbul'a geldi. Bir inşaat firması Lopez'e, Ataşehir'de inşaa ettiği lüks siteden İstanbul Boğazı ve Adalar manzaralı bir daire verdi. Lüks dairenin maketini gören ve basın mensuplarına poz veren Lopez, "Burada, Türkiye’de ve İstanbul’da olmak benim için harika bir şey. Burada üç gösterim oldu ve insanlar beni gerçekten çok etkiledi." şeklinde konuştu.

Makette kendi dairesinin yerini gösteren Lopez, "Ben burada bir yerdeyim. Türkiye'ye tekrar geleceğim." ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER