SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2014 Perşembe 15:56

Kelebeklerin dansı objektiflerde

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/kelebeklerin-dansi-objektiflerde-1485947-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kelebeklerin-dansi-objektiflerde-1485947-622x360.jpg
İşte kelebeklerin dansı

Mersin’in Erdemli ilçesinde bir haftadır devam eden sıcak hava kelebekleri kandırdı, arıların bal mesaisini uzattı.Kasım ayı ortalarına gelinen şu günlerde ilçedeki parklar kelebeklerin ilginç aşk dansına sahne oluyor.

Hissedilen sıcaklığın zaman zaman 30 dereceye ulaşması arılar ve kelebekleri hareketlendirdi. İlçedeki park ve bahçelerde özellikle kelebeklerin aşk dansı izleyenleri büyüledi. Kelebeklerin kasım ayında eski sahil beldesi Limonlu’da yaptıkları dans, doğa fotoğrafçılarının objektiflerine yansıdı. Sıcak havalarla birlikte hareketlenen arıların ise açan kış çiçekleriyle birlikte bal mesaisi uzadı.
KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Görenler cep telefonlarına sarıldı

SONRAKİ HABER

Üsküdar'da yakalandı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.