ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 21:11

İnegöl FEM Dershanesi, başarılı öğrencilerini ödüllendirdi


İnegöl FEM Dershanesi, Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda dereceye giren öğrencilerini ödüllendirdi.

Ödül töreninde konuşan Fem Dershanesi Genel Müdürü Hasan Çakır, "Dershane olarak büyük mutluluk yaşıyoruz, Hem Türkiye çapında hem de İnegöl çapında yine gelenek bozulmadı ve büyük başarılara imza attık. Fem Dershanesi'nde birincilik standart hale geldi." dedi.
Bu başarıda emeği geçen dershane ve okul müdürlerine teşekkür eden Çakır, başarının dershane, okul ve veli dayanışması ile gerçekleştiğini dile getirdi. Ayrıca dershanede öğrencinin başarısı için her türlü fedakarlığın yapıldığını doküman kalitesi akıllı tahta hem de internet ortamında sanal ofis ve ek derslerle öğrencinin ihtiyaçlarının karşılandığını vurguladı. Konuşmasının sonunda bu yarışın daha bitmediğini ilk ayağının yapıldığını önlerinde LYS sınavının olduğunu ve öğrencilerin rehavete kapılmadan daha çok çalışarak başarılarını arttırmalarını temenni ettiklerini belirtti.

Programın sonunda dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edilirken, İnegöl birincisi Busegül Belen’e Fem Dershanesi Genel Müdürü Hasan Çakır tarafından hediyesi takdim edildi. Dershane yönetim kurulu üyeleri Mehmet Boz, Recep Yıldız, Mahmut Salim, Nazmi Yıldırım, Hasan Gölge ve Kurum Müdürleri Harun Camızcı ve Orhan Öztürk dereceye giren diğer öğrencilere hediyelerini takdim etti. Törenin sonunda öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirirken böyle bir organizasyon düzenledikleri için dershane yönetimine teşekkür ederek bu program motivasyonumuzu daha da arttırdı, kalan son iki ayımızı daha iyi değerlendirerek LYS'de hedeflerimize varmak istiyoruz ve bizden sonra bayrağı devralacak öğrencilere de şimdiden hedeflerini belirlemelerini ve düzenli olarak çalışmaları tavsiyesinde bulundu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER