ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2014 Cumartesi 14:16

Su Perdesinden Evlilik Teklifi

İlginç evilik teklifi!

Muğla’nın Marmaris ilçesinde rehberlik yapan Adanalı genç, Finlandiyalı hemşire sevgilisine su perdesinde kendisi için hazırlattığı kliple evlilik teklifi yaptı.


Muğla’nın Marmaris ilçesinde rehberlik yapan Adanalı genç, Finlandiyalı hemşire sevgilisine su perdesinde kendisi için hazırlattığı kliple evlilik teklifi yaptı.

Marmaris’te bir tur şirketinde Fince rehberlik yapan Adanalı Oğuzhan Eren (27), Marmaris’e ailesiyle birlikte gelen Finlandiya Trai Maria (26) ile tanışarak aşık oldu. Tatil bittikten sonra ülkesine dönen Maria ile Oğuzhan Facebook üzerinden görüşmeye devam etti. Finli kız Türk sevgilisinin hasretine dayanamayıp Marmaris’e geldi. Adanalı genç sevgilisi için sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verdi. Eren, iş çıkışı sevgilisini alarak gençlik meydanına geldi. Sürpriz evlenme teklifinden habersiz olan Maria, meydandaki havuzun su perdesinde sevgilisiyle çekilmiş fotoğraflardan oluşan klibin yayınlandığını görünce çok şaşırdı. Adanalı genç bu sırada sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Mutluluktan sevinç gözyaşları döken genç kız, Türk sevgilisinin evlenme teklifini kabul etti. Meydanda su gösterilerini izlemeye gelen yerli ve yabancı turistler, genç sevgilileri alkışlayarak tebrik etti.

Oğuzhan Eren, yaptığı açıklamada, “Turizmde çalıştığımız için ortamımız genelde turist kızlarla oluyor. Türk kızları da turizmde çalışan erkekleri pek tercih etmiyorlar. Maria’yı ilk görüşte aşık oldum. Adana’ya ailemle tanıştırmaya götürdüm. Onlar da Maria’nın Türk örf ve adetlerine saygılı olduğunu söyleyip evlenmemize onay verdiler. Trai’yi çok seviyorum” dedi.

Finlandiyalı Trai Maria ise, “Oğuzhan’ı çok seviyorum. Sevdiğim insanın dili, dini ve ırkı benim için önemli değil. Aileme aşkımı açıkladığımda çok olumlu bir tepki verdiler ve düğün ne zaman diye sormaya başladılar. Oğuzhan’ın yanında kendimi çok mutlu ve huzurlu hissediyorum” dedi.KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER