ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Aralık 2012 Çarşamba 11:45

Hekim ve Eczacı gözüyle "Hayatın Kadrajı"

Hekim ve Eczacı gözüyle "Hayatın Kadrajı" isimli fotograf yarışmasında dereceye girenler açıklandı.


 


Glaxo Smith Kline (GSK) Türkiye ve Atlas dergisi işbirliği ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Hekim ve Eczacı Gözüyle Hayatın Kadrajı” isimli fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yarışma tıp doktorları ve diş hekimleri, Eczacılar, Tıp ve Eczacılık Fakülteleri öğrencileri olmak üzere üç kategoride yapıldı.
 
 
Tıp doktorları ve dişhekimleri kategorisinde birinciliği Dr. Baran Bozkurt, ikinciliği Dr. Erdal Kınacı, üçüncülüğü ise Dr. Fahri Yılmaz aldı.

Eczacılar kategorisinde Ecz.Memduh Ekinci birinci, Ecz. İhsan Selçuk ikinci ve Ecz. Mete Andırın üçüncü oldu.

Tıp ve eczacılık fakülteleri öğrencileri kategorisinde birinciliği Cengiz Gökhan, ikinciliği Zeki Oğuzhan Bayraklı ve üçüncülüğü Neslinur Kara kazandı.

Sağlık profesyonellerindenbüyük ilgi gören yarışmada birincilere Nikon D7000+18/105, ikincilere NikonD5100+18/55, üçüncülere ise Nikon D3100+18/55 makine ödül verildi. Ayrıcamansiyon kazanan katılımcılar da birer adet Olympus Tough TG-310 fotoğrafmakinesi kazandı

Yarışmanın sonuçlanması ardından bir açıklama yapan GSK Türkiye Genel Müdürü Dr. Emin Fadıllıoğlu şunları söyledi:

"Hekimlerimiz, eczacılarımız ve genelde sağlık hizmeti veren profesyoneller hayata çok farklı ve duyarlı açılardan bakabiliyor. Hekim ve Eczacı Gözüyle Hayatın Kadrajıyarışmamızda bu farklı bakışın en güzel örneklerini görme olanağı buluyoruz. Jürimiz birbirinden güzel eserleri değerlendirmekte, dereceye girenleri ve mansiyon sahiplerini belirlemekte hayli zorlandı. Ben yarışmaya katılan tüm hekimlerimizi, eczacılarımızı ve öğrencilerimizi kutluyor, kendilerine teşekkür ediyorum. Güzelliklerle dolu, keyifli bir etkinlik oldu. Sağlık profesyonelleriyle böyle bir etkinlikte bir araya gelmek GSK Türkiye olarakbizi çok mutlu etti." 

Yarışmanın jürisi GSKTürkiye Genel Müdürü Dr.Emin Fadıllıoğlu, GSK Türkiye İletişim ve Dış İlişkilerMüdürü Pınar Rüstemoğlu, Atlas Yayın Direktörü Murat Köksal, Atlas YayınYönetmeni Özcan Yüksek, Atlas Fotoğraf Editörü Sinan Çakmak, Foto Atlas Editörü Oktay Uludağ ve Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf bölümü Başkan yardımcısı Doç.Ozan Bilgiseren’den oluştu.

Sonuçlara ve kazanan eserlere www.hayatinkadraji.comadresinden ulaşmak mümkündür. 

Dünyanın önde gelen araştırma-geliştirmeye dayalı ilaç vesağlık şirketi GlaxoSmithKline kendini, insanların daha aktif bir hayat sürmelerini, kendilerini daha iyi hissetmelerini ve daha uzun yaşamalarını sağlayarak yaşam kalitesini yükseltmeye adamıştır. Daha fazla bilgi içinwww.gsk.comsitesi ziyaret edilebilir.

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER