ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 18:29

Gülen taraf Belediye Vanspor

Gülen taraf Belediye Vanspor


Stat: Siirt Atatürk
Hakemler: Yunus Ahı, Erdinç Danış, V. Selçuk Fakirullahoğlu
Siirt Hasbeyspor: Pınar, Halime, Zeynep, Pınar, Tuğba, Suzan, Rojda, Esma, Fatma, Dinar, İrem
Belediye Vanspor: Feride, Elif, Çiğdem, Nergiz, Kibar, Duygu, Şükriye, Ümide, Hidayet, Hamide, Aycan
Goller: Dk. 45 ve 85 Esma, Dk. 60 Suzan (Siirt Hasbeyspor), Dk. 36 Aycan, 18 ve 70 Şükriye ve Dk. 75 Hamide (Belediye Vanspor)
Kırmızı kart: Dk. 23 Halime (Siirt Hasbeyspor)
Sarı kartlar: Halime (Siirt Hasbeyspor), Aycan, Çiğdem (Belediye Vanspor)

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 2. Lig 7. Grup'ta mücadele eden Siirt Bayan Futbol Takımı, 2013-2014 sezonunun ilk maçında Belediye Vanspor’a 4 - 3 yenildi.

Siirt Hasbeyspor ile Belediye Vanspor arasında oynanan maçta Belediye Vanspor'a galibiyeti getiren golleri Aycan, Şükriye (2) ve Hamide attı. Ev sahibi Siirt Hasbeyspor'un golleri ise Esma (2) ve Suzan'dan geldi.

Seyircilerin büyük ilgi gösterdiği maçta 90 dakika boyunca büyük heyecan yaşandı. Belediye Vanspor’un galip gelmesi Siirtli taraftarları üzerken Siirt Hasbeyli futbolcuların da moral bozukluğuna neden oldu.

Siirt Hasbeyspor'un antrenörü Zeki Eren, maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Bu maça çok iyi hazırlanmıştık. Galip gelmek için elimizden gelen her şeyi yaptık ama olmadı ve maçı 4 - 3 kaybettik. Sezonun ilk maçına yenilgi ile başlamak futbolcuları üzdüğü gibi bizleri de üzdü. önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanıp galibiyet almak istiyoruz." dedi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER