ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 13:50

Gıda toptancıları, geleneksel yemekte bir araya geldi

Gıda toptancıları, geleneksel yemekte bir araya geldi


Adana Gıda Toptancıları Derneği’nin 6. Geleneksel Yemekli Toplantısı, Vali Hüseyin Avni Coş ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın da katılımı ile gerçekleştirildi.

TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen yemekte konuşan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Adana’nın sadece tarım ve sanayide değil ticarette de öncelik merkezi olmaya doğru ilerlediğini söyledi.

"Hepinizle gurur duyuyoruz." ifadesini kullanan Vali Coş, “Hepiniz Adana için, Türkiye için çalışıyorsunuz. Sizlerin başarısı Adana’nın başarısıdır. Bugün ulaşılan konum sizlerin sayesindedir. Sizlere güveniyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise konuşmasında dernek üyelerini aile olarak kabul ettiğini belirtti.

Salondaki topluluğun Çukurova coğrafyasını beslediğini vurgulayan Zihni Aldırmaz, "Adana ekonomisinde sizlerin çok önemli bir yeri var. Burada olmaktan çok mutluyum. Size bir müjdem var; Türkmenbaşı Bulvarı’ndan gelip Havaalanı Kavşağı'ndan Obalar Caddesi’ne giden bir bulvar açıyoruz. Sizin sitenin altından bulvarı bağlıyoruz. Artık E-5’e mahkûm olmayacaksınız. İkinci bir yolunuz olacak. Bundan sonra da sizlere hizmetimiz devam edecek." şeklinde konuştu.

Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği yemeğin sonunda Vali Hüseyin Avni Coş ve Zihni Aldırmaz’a birer plaket verildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER