ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ekim 2014 Perşembe 13:50

Evlenecekti ama olmadı

Evlenecekti ama olmadı

Ebola şüphesi ile karantinaya alınarak Çanakkale’de kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 28 yaşındaki Rizeli denizcinin evlilik hazırlığı yaptığı öğrenildi.


Kamerun’dan hareket ederek Türkiye’ye gelen bir Türk firmasına ait gemi Ege Denizi açıklarında yardım çağrısında bulunmuştu. Telsiz ile yapılan ihbarda gemi mürettebatından 28 yaşındaki Yavuz Durmuş’un yüksek ateş şikayetine bağlı olarak fenalaştığının bildirilmesi üzerine Durmuş, Ebola şüphesi üzerinde Sahil Güvenlik Botu ile alınıp karantina altına alınarak Çanakkale Devlet Hastanesi’ne götürülmüştü. Karantina altında hayatını kaybeden Durmuş’un pankreas iltihaplanması sonucu hayatını kaybettiği ileri sürüldü.

MUTLULUK İÇİN GÜN SAYIYORDU

Cenazesi Rize’ye getirilen genç denizci Cuma günü (yarın) Hamzabey Mahallesi’nde toprağa verilecek. Genç genizcinin evlilik hazırlığı yaptığı bu nedenle para biriktirmek için gemide çalışmaya başladığı öğrenildi. Genç denizci bir sosyal paylaşım sitesinde kendisine ait sayfadaki paylaşımında “Şafak sayıyoruz mutluluğumuza” yazarak üzerinde günleri karaladığı takvim sayfaları dikkat çekti.

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER