ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2012 Cuma 11:35

Engelli çocukların yeni yıl sevinci

Engelli çocukların yeni yıl sevinci


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çukurova İlçe Kadın kolları Başkanlığı, Yedipınar Engelli Çocuklar Merkezi'nde bulunan engelli çocuklar için yeni yıl partisi düzenledi. Kadın Kolları Başkanı Aslı Çelik ile yardımcısı Nazan Kızartıcı’nın organize ettiği partide yaklaşık 50 çocuğun yüzleri boyandı. Daha sonra çocuklar, palyaço, gösteri, balon ve çalınan müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Ayrıca etkinlikte, minikler için pasta kesilerek çeşitli hediyeler verildi.
Eğlenceye AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Coşkun ile Yedipınar Engelli Çocuklar Merkezi Müdürü Muzaffer Aygün de katıldı.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslı Çelik, tüm engelliler ile ailelerinin yeni yıllarını kutladı. Başkan Çelik, “Çocuklarımızla bir araya gelip yeni yıl partisi yapmayı düşündük ve şu anda onlarla yeni yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımızın bu sevincini görmek bizleri de sevindirdi. Ben 2013 yılının insanlara, dünyaya mutluluk, barış ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Coşkun da yeni yıl öncesi engelli çocukları unutmayarak onların bu mutluluğunu paylaşan Çukurova Kadın Kolları Başkanına teşekkür etti. Coşkun, “Hükümet olarak engellilerin her zaman yanında olduklarını herhangi bir sıkıntıları olduğunda kapılarını her zaman çalabileceklerini belirterek, “Engelli kardeşlerimiz için elimizden gelen neyse yapmaya her zaman için hazırız. Şunu unutmayalım ki; hepimiz bir engelli adayıyız. O yüzden herkesin engellerin ortadan kalkması için çalışmalıyız.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER