ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 12:27

En ilginç poz!

En ilginç poz!

Yeni evli çiftler artık doğal ortamda fotoğraf çektirmeyi seviyor ama bu kez ki çok farklı!


Yaşamların birleştirmek için yaz aylarını tercih eden genç çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştirecek fotoğraf veya görüntülerini çektirdikleri yeni stüdyoları deniz oldu.

Önceleri gelinlik ve damatlıklarıyla, normal fotoğraf stüdyolarının yanı sıra kırlarda, tarihi mekanlarda poz veren gelin ve damatlar artık sahilleri ve denizi tercih etmeye başladı. Damla ile Uğur Dönmez çifti nikahlarından sonra fotoğraf ve görüntü çektirmek için Çeşme Alaçatı sahilini tercih etti.

Son yıllarda çiftlerin özellikle güneşin batış saatinde kumsalda, denizin içinde birbirinden ilginç fozlar verdiği belirtildi. Damatlık ve gelinlikleriyle kendilerine suya bırakan yeni evli çiftleri çevredekiler şaşkınlıkla izliyor. Alaçatı ve Ilıca plajlarında özellikle düğünlerin olduğu hafta sonralarında onlarca çifti denizde fotoğraf çektirirken görmek mümkün. Fotoğraf çekimi düğünden sonra yapılırsa, gelinlik ve damatlıklar çöpe gidiyor. Düğünden önce yapılırsa yedekler kullanıyor. Yeni evli çiftlerin denizde fotoğraf ya da görüntü çektirebilmek için binle iki bin lira arasında para ödedikleri belirtildi. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER