ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 14:18

Emlak vergisi için mesai yapılıyor


Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, emlak vergisi ikinci taksit ödemelerinde son günlere girildiğini hatırlatarak ödemenin rahatlıkla yapılabilmesi için çalışma saatlerinde düzenleme yaptıklarını söyledi.

Başkan Bekir Yıldız, hayatı kolaylaştıran teknolojik gelişmeleri yakından takip edip yaşanabilir bir şehir sunmak için çalıştıklarının altını çizerek, "Konutların emlak, işyerlerinin çevre temizlik ve ilan-reklam vergilerinin son ödemelerinin ilk taksiti Mayıs, 2. taksiti de Kasım ayında yapılıyor. 2012 yılı emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri de 30 Kasım 2012 Cuma günü sona eriyor. Vatandaşlarımıza ödeme kolaylığı sağlamak için veznelerimiz hafta içinde akşam 19.00’a kadar açık olacak." dedi.

Kocasinan Belediyesi’nde emlak vergisi ödemelerinin 1 dakikada yapılabildiğini vurgulayan Başkan Bekir Yıldız, "130 bin vergi mükellefi vatandaşımıza e-belediye uygulamaları, internetten ödeme ve kredi kartıyla ödeme gibi kolaylıklar sunuyoruz. Vatandaşımızın ödediği vergileri de yine vatandaşımıza, mahallesine, sokağına, apartmanına hizmet olarak geri ödüyoruz." şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER