ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 18:16

Doğalgaz firmaları OSTED’de bir araya geldi

Doğalgaz firmaları OSTEDde bir araya geldi


Osmaniye’de yetkili doğalgaz firmaları Osmaniye Teknik Elemanlar Derneği’nde (OSTED) bir araya gelerek, sektörün sorunları tartıştı.

OSTED Makine Kulübü etkinliği kapsamında yapılan toplantıda, sektörün yaşadığı problemler, firmaların finansal olarak sürdürülebilirliği, kaliteli hizmet yolları gibi farklı konular paylaşıldı.
OSTED Başkanı Beytullah Ter, halkın talebinin son dakikaya bırakılması sonucu oluşan yoğun talep sonrası aşırı iş yükü ile işlerin yetiştirilememesi, iş kalitesinin düşmesi, fiyatların yükselmesinin müşteri açısından birçok mağduriyet ve memnuniyetsizlikleri beraberinde getirdiğini söyledi. 3 yılda 15 firma içerisinden 8 firmanın bir şekilde işi bırakması ile sonuçlanan doğalgaz piyasa şartlarını doğru okumak gerektiğini belirten Ter, “Ucuz iş kaliteyi ve geri servislik hizmetlerini düşürmektedir. Firmaların senesini doldurmadan kapatmak zorunda kalması müşterileri mağdur etmiştir. Ayrıca doğalgazda müşterinin uygun fiyat bakış açısına karşı aslolan malzeme değil hizmet satışıdır. Diğer taraftan müşteriler, mağdur olmamak için doğalgaz işini kışa bırakmadan yazın yaptırmalı. Bu onlar için daha ucuza mal olacaktır.” diye konuştu. Toplantıya katılan firma yetkilileri toplantıdan dolayı OSTED yönetimine teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER