ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mart 2013 Pazartesi 14:23

CHP Genel Başkan Yardımcısı Günaydın atacak

CHP Genel Başkan Yardımcısı Günaydın atacak


Antalya'nın Manavgat Belediyesi'nin 10 bin metrekarelik alana yaptıracağı Belediye Gençlik Merkezi'nin temeline ilk harcı CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın koyacak.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yaptığı yazılı açıklamada, içinde açık sergi alanı, 8 derslik, toplantı odaları, 750 kişilik konferans salonu ve 600 kişilik amfitiyatro alanı yer alan Belediye Gençlik Merkezi'nin hizmet binasının 9 Mart'ta temelinin atılacağını bildirdi. Manavgat Adiye Sarayı'nın yakınına yapılan
Belediye Gençlik Merkezi binasının temmuz ayında tamamlanarak hizmete açılacağı belirtildi. Gençlik merkezinde kapalı havuz binası içerisinde 6 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzu bulunacağı ifade edildi. Engelli vatandaşların merkezden etkin bir şekilde yararlanabilmeleri için tüm binalar engelli kullanımına uygun olarak tasarlanırken, engelliler için özel engelli asansörleri de yapılacağı belirtildi.

Başkan Sözen, "Manavgat her geçen büyüyor, gelişiyor. Hizmetlerimizi ve yatırımlarımızı da geleceğe yönelik planlıyoruz. Her şey çocuklarımıza ve gençlerimize daha yaşanabilir bir kenti bırakabilmek. Kentin eğitim, kültür, sanat ve spor gelişimine de büyük katkısı olacağına inandığımız Gençlik Merkezimizin temelini de atarak en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. Temel atma törenimizde halkımızın bu sevinci bizlerle paylaşmasını yürekten arzu ediyoruz. Tüm Manavgat halkımı törenimize davet ediyorum." dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER