ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2013 Cuma 15:56

Çarşı esnafının sorunlarını dinledi

Çarşı esnafının sorunlarını dinledi


Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, sorunların ele alındığı kahvaltılı toplantıda çarşı esnafı ile biraraya geldi. Başkan Gözen, belediyece belirlenen esnafın sorunlarından bahsetti ve çözüm önerilerini sundu. Amaçlarının, istişare ile sorunlara çözüm aramak olduğunu kaydeden Gözen, bu sayede değişik ve orijinal fikirlerin ortaya çıktığını söyledi.

Turhal Öğretmenevi'nde bir araya gelen esnaf, etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Birlikte yapılan kahvaltının ardından konuşan Belediye Başkanı Ali Gözen, esnafla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Gözen, iş yeri sahipleriyle aile olduklarını ve sorunlara birlikte çözüm aranması gerektiğinin altını çizdi. Gözen, “Bu toplantıları düzenlemekteki tek amacımız eksiklerimizi ortaya koyup, dışarıda birilerinin aleyhine konuşmaktansa, burada yüz yüze konuşacağız.” dedi.

Toplantıda dile getirilen sorunların, çözülmek üzere belediye yetkilileri tarafından kaydedilerek takibe alındığını ifade eden Başkan Gözen, ”İlçemiz, her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Bu gelişme ve değişmenin yanında bizim de gözümüzden kaçan çalışmalar olabilir. Bu toplantılarla bizlerin sizlere, sizlerin de bizlere söyleyeceği şeyler olacaktır. Bugün sadece sohbet edeceğiz. Herkes konuşacak. Sizlerin söylediği konuları arkadaşlarımız not alacak. Acil yapılması gerekenler ivedilikle yapılmaya gayret edilecek. Zamana bağlı olarak yapılması gereken işler de bir program çerçevesinde yapılacak. İnşallah ilçemizde bizim gözümüzden kaçan sorunları sizlerin aracılığıyla ivedilikle çözmüş olacağız. Bu vesile ile davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim.” diye konuştu.

Program sonunda, çarşı esnafı, Başkan Gözen’e, göstermiş olduğu yakın alakadan dolayı teşekkür ederek, çiçek takdim etti. Program, Başkan Gözen ile esnafın bir süre sohbet etmesinden sonra sona erdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER