ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 18:34

Canik Belediye Başkanı Genç: 2013 hedefi gençlerle çizilir


 Gençlerin ülkenin geleceği olduğunu ifade eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Başbakanımızın koyduğu 2023 hedefi ancak gençlerle çizilir. Gençlerin fikirleri bizim için çok önemli." dedi.

Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı, aynı zamanda Karadeniz Genç İşadamları Federasyonu (KARGİF) Başkanı Levent Özden ve yönetim kurulu üyeleri, yeni hizmet binasında Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in misafiri oldu. Özden'den, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Genç, gençlerin her alanda fikir üretmesi gerektiğini belirterek, Türkiye'nin 2023 hedefine gençlerle ulaşabileceğini söyledi.

Fikirleri önemsediklerini belirten Genç, "Gençlerimiz artık her alanda önemli başarılara imza atıyorlar. Yeter ki onlara fırsat verilsin. Biz de belediye olarak yeni hizmet binamızda gençlerimiz için Genç Girişimciler Birimi kurduk. Gençlerimizin ürettiği, bulduğu yeni şeylere destek vereceğiz ve buluşlarını geliştirmelerini sağlayacağız. Türkiye'nin geleceği adına gençlerin yer almadığı bir çalışmanın başarılı olması mümkün değildir." diye konuştu.

"GENÇLERİN FİKRİ ÖNEMLİ"

Canik'te gençlere yönelik birçok eğitim ve kültürel yatırımlar yaptıklarına da işaret eden Başkan Osman Genç, "Genç iş adamlarımızın olması bizleri gururlandırıyor. Gençlerimiz ne kadar başarılı olursa, şehrimiz de ülkemiz de o kadar ilerleme sağlar. Biz şehrimizle ilgili hedefimizi gençlerimizle birlikte çizmek istiyoruz. Bu konuda gençlerimizin ürettiği her fikir bizim için çok önemli." şeklinde konuştu.

"ÖRNEK ALIYORUZ"

Başkan Levent Özden de yeni hizmet binasının Samsun'a hayırlı olmasını diledi. Özden, şunları söyledi: "Başkanımız geniş bir vizyona sahip. Yeni hizmet binası da bu vizyona yakışır şekilde, Türkiye'de örnek bir bina olmuş. Her zaman yanımızda oldunuz. Çalışmalarınızı kendimize örnek alıyoruz. Canik'te yaşanan gelişim ve değişim sadece Samsun'a değil, Türkiye'ye model olacak şekilde. Bunun için başkanımızı tebrik ediyoruz." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER