ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Yoğun Kar Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 14:39

Buz üstünde evlenme teklifi


Mersinli bir genç, 3 yıl önce sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı Çukurova Üniversitesi öğrencisi kıza, buz pistinde evlenme teklif etti. Çalıştığı Konya'dan Adana'ya gelen genç, yaptığı sürprizle sevdiği kıza unutamayacağı bir anı yaşattı.

Arkadaşları ile birlikte Optimum’da bulunan buz pistine gelen Selen Yıldız, burada buz pateni yaptığı esnada bir anda karşısında erkek arkadaşı Mustafa Karaman’ı gördü. Genç kız Konya'da bulunduğunu düşündüğü arkadaşını görmenin şaşkınlığını üzerinden atmadan ikinci bir şok yaşadı. Karaman’ın önünde diz çöküp, evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen genç kız, ‘Evet’ yanıtını verip, boynuna sarıldı. Mustafa Karaman, yanında getirdiği yüzüğü Selen Yıldız’ın parmağına takarken, olaya tanık olanlar çifte alkışla tempo tuttu.
Yaklaşık bir aydan bu yana evlilik teklifi hazırlığı yaptığını aktaran Mustafa Karaman, “Bu evlilik teklifini yapabilmek için Konya’dan Adana’ya geldim. Buz pistine çıkıp, Selen’e evlenme teklifi yaparken bu kadar heyecanlanacağımı tahmin etmemiştim. Herkesi düğünümüze bekliyoruz.” dedi.

Selen Yıldız da arkadaşı gibi Mersinli olduğunu ve Çukurova Üniversitesi'nde okuduğunu belirterek, “Optimum’a arkadaşlarla birlikte hoşça vakit geçirip, buz pistinde paten yapmaya gelmiştik. Kırk yıl düşünsem, böylesi bir evlilik teklifi alacağım aklıma gelmezdi. Unutulmaz bir andı, umarım mutluluğumuz bir ömür boyu sürer.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER