ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 11:59

Büyükşehir, Planet AYM üyelerini sevindirdi

Büyükşehir, Planet AYM üyelerini sevindirdi


Ankara Büyükşehir Belediyesi, Planet Aile Yaşam Merkezi (AYM) üyelerine eğlence dolu aktiviteler sunuyor. Gezilerden, uçurtma şenliğine, yemekli eğlence programlarından çeşit çeşit aktiviteye kadar mayıs ayında da üyelerini bir araya getiren merkeze üye genç ve yaşlı herkes eğleniyor.

Planet AYM’nin mayıs ayındaki ilk etkinliği drama sınıfı öğrencilerini, velileri ve öğretmenleriyle bir araya getiren kahvaltılı program oldu. Yaklaşık 700 kişilik programda, merkezin bayan üyelerinin hazırladığı pasta ve börekler sofralarda beğeniye sunuldu. Diğer etkinlik ise makarna şenliği oldu. Bir makarna firmasının sponsorluğunda üyelere makarna ikram edildi. Her yaştan üyenin katıldığı program sonunda minik öğrencilerin el baskıları ile süsledikleri mutfak önlükleri de makarna dağıtım aracı görevlilerine hediye edildi.

TELEFERİKLE SEYİR KEYFİ

Daha sonra Keçiören ilçesine giden ve teleferiğe binen üyeler, ilçeyi havadan seyretme imkanı buldu. Yaşadıkları şehre 20 dakika boyunca yukarıdan bakan üyeler, Ankara Hava Müzesi’ni de ziyaret etti. Üyeler tarihi uçakları, helikopterleri yakından inceledi.

Mayıs ayında, 'Çocukken hiç uçurtma uçurmadıysanız; çocukluğunuzu yaşayamamışsınız demektir…' sloganıyla düzenlenen bir diğer etkinlik ise çocukluk yıllarının olmazsa olmazı uçurtmalar oldu. Uçurtmalar, Göksu Parkı’nda havalandı. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER