SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Kasım 2014 Pazartesi 17:22

Bursa'da sular kesilecek...

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/istanbulda-24-saatlik-su-kesintisi-1470132-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/istanbulda-24-saatlik-su-kesintisi-1470132-622x360.jpg
Bursada su kesintisi

Bursa Yıldırım İlçesi’nde 18 – 30 Kasım tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı bildirildi.


Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Yıldırım İlçesi’nde 18 – 30 Kasım tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Yıldırım İlçesi Mimarsinan Mahallesi ve civarında 18 Kasım Salı günü (Yarın) ile 30 Kasım Pazar tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacağı belirtildi. Çalışmanın erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini bildiren yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Yol göle döndü

SONRAKİ HABER

Uçakta internete bağlandı hayatı karardı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.